تبلیغات
مشهد بلاگ - مطالب هفته چهارم تیر 1394

پروژه های مشارکتی سال 94 شهرداری مشهد

 

مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های معاونت اقتصادی شهرداری مشهد عنوان کرد:

اجرای 23 پروژه مشارکتی با اختصاص بیش از 4 هزار میلیارد تومانمدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفت: در سال 94، 23 پروژه مشارکتی با اختصاص بیش از 4هزار میلیارد تومان انجام می‌شود.
 رشید صحابی عنوان کرد: 23 پروژه مشارکتی به ارزش 4هزار و 200 میلیارد تومان وجود دارد که 27 درصد به‌صورت سهم‌الشریکه شهرداری و 73 درصد به‌صورت شراکت سرمایه‌گذار است.
وی بیان کرد: از 100 درصد پروژه‌های مشارکتی، 37 درصد پروژه‌ها به صورت کاربری اقامتی و مسکونی ارزان قیمت، 31 درصد با کاربری پارکینگ، 23 درصد با کاربری تجاری، 1.6 درصد با کاربری اداری و 7 درصد باقیمانده با کاربری‌های آموزشی و ... در حال اجراست.
مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های معاونت اقتصادی شهرداری مشهد با اشاره به ایجاد فرصت شغلی افزود: در پروژه‌های مشارکتی، 1963 کارگر به جز نیروهای متخصص به صورت مستقیم با ما فعالیت دارند.
صحابی اظهار کرد: متوسط هزینه‌ها برای این پروژه‌ها به صورت ماهیانه، 34 میلیارد و 500 میلیون تومان و به صورت روزانه یک میلیارد و 150 میلیون تومان است.
وی ادامه داد: براساس مصوبه شورا در سال 94، 16 پروژه در بودجه مدیریتی به ارزش ریالی هزار و 600 میلیارد تومان قرار گرفته است که علاوه بر آن 500 میلیارد تومان به پروژه‌های زیرساختی اختصاص می‌یابد.


ارسال این مطلب به سایت كلوب : ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
ارسال این مطلب به سایت فیس نما: محبوب کن - فیس نما

نصب اولین دوربین ترافیکی با قابلیت دریافت اطلاعات 4 مسیر به طور همزمان در مشهد

 

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد:

نصب اولین دوربین ترافیکی با قابلیت دریافت اطلاعات 4 مسیر به طور همزمانمدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از نصب اولین دوربین ترافیکی با قابلیت دریافت اطلاعات 4 مسیر به طور همزمان در خیابان مدرس مشهد خبر داد.
مهدی امامی میبدی با بیان این مطلب اظهار کرد: اولین دوربین ترافیکی با قابلیت برداشت اطلاعات 4 مسیر در تقاطع مدرس نصب شده که با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا، امکان ارسال تصاویر ترافیکی به صورت همزمان فراهم است.
وی با اشاره به اینکه سال 79 اولین دوربین ترافیکی مشهد در تقاطع مدرس نصب شد، گفت: هم‌اکنون تعداد 250 دوربین ترافیکی عادی در شهر نصب است.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد در ادامه بیان کرد: بعد از نصب اولین دوربین ترافیکی با قابلیت برداشت اطلاعات 4 مسیر به طور همزمان، 15 نقطه دیگر نیز برای نصب این نسل از دوربین‌ها در اولویت قرار دارد.
امامی خاطر نشان کرد: دوربین‌هایی که در حال حاضر سر چهارراه‌های شهر نصب است، بر روی یک پایه گردان نصب شده که اطلاعات یک مسیر را در اختیار قرار می‌دهد. اما دوربین‌های جدید امکان دسترسی به اطلاعات 4 مسیر را در یک لحظه در اختیار می‌گذارد.
وی اضافه کرد: تصاویر ارسالی این دوربین‌ها برای بررسی وضعیت معابر، کنترل حوادث و سوانح، مسیردهی به خودروهای امدادی و ... استفاده می‌شود.


ارسال این مطلب به سایت كلوب : ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
ارسال این مطلب به سایت فیس نما: محبوب کن - فیس نما

بهره برداری از 4 پروژه شهری در مشهد

 

با حضور مشاور مقام معظم رهبری؛

4 پروژه شهری در مشهد به صورت رسمی افتتاح شدبا حضور مشاور رهبری 4 پروژه شهری در مشهد به صورت رسمی به بهره‌برداری رسید.
در طی مراسمی 4 پروژه شهری توسط غلامعلی حداد عادل در شهر مشهد به صورت رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
بر این اساس پروژه سالن ورزشی شهیدان نامی با مساحت 2200 مترمربع با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
پروژه دوم نیز بوستان قائم بود که این پروژه در زمینی با مساحت 27 هزار مترمربع و اعتباری 16 میلیارد ریالی در انتهای خیایان قائم افتتاح شد و قرار است در این پارک سالن ورزشی سرپوشیده نیز احداث شود.
پروژه سوم که توسط خادمین شهر بهشت آماده افتتاح شده بود سالن مطالعه پروین اعتصامی بود که با زیر بنا 510 مترمربعی با اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.
در نهایت بوستان خطی حاشیه باغ گیاه شناسی نیز با طول 1085 مترمربع و مساحت 30 هزار متر مربعی در منطقه 7 مشهد به بهره برداری رسید.


ارسال این مطلب به سایت كلوب : ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
ارسال این مطلب به سایت فیس نما: محبوب کن - فیس نما

راه‌اندازی آزمایشی توسعه خط یک قطار شهری مشهد

 

مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد خبر داد:

راه‌اندازی آزمایشی توسعه خط یک قطار شهری مشهد تا پایان تیرماه


مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد گفت: بخشی از موضوع خریدهای خارجی خط یک قطار شهری مشهد حل شده و حتی بخشی از خریدها نیز وارد کشور شده و با امکاناتی که در داخل وجود دارد این خط را به صورت آزمایشی در تیرماه جاری راه‌اندازی خواهیم کرد.
کیانوش کیامرز در خصوص آخرین وضیعت توسعه خط یک قطار شهری مشهد اظهار کرد: اجرای شبکه بالاسری برق در توسعه خط یک قطار شهری مشهد یکی از نکات مهمی بود ما با آن بسیار درگیر بودیم به این دلیل که توسعه این خط را طبق برنامه جلو ببریم.

مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد بیان داشت: بنا به قولی که به مردم و شهردار داده بودیم، قرار بر این است که در تیر ماه سال جاری شهردار برای بازدید تا ایستگاه فرودگاه با درزین وارد خط یک توسعه قطار شهری مشهد شود که این مهم انجام خواهد شد.
به گفته کیامرز، بهره‌برداری رسمی از توسعه خط یک قطار شهری مشهد، مهرماه سال جاری خواهد بود.
وی در خصوص خریدهای خارجی خط یک قطار شهری مشهد نیز گفت: بخشی از موضوع خریدهای خارجی خط یک قطار شهری مشهد حل شده و حتی بخشی از خریدها نیز وارد کشور گردیده و با امکاناتی که در داخل وجود دارد این خط را به صورت آزمایشی در تیرماه جاری راه‌اندازی خواهیم کرد.ارسال این مطلب به سایت كلوب : ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
ارسال این مطلب به سایت فیس نما: محبوب کن - فیس نماپروژه های مشارکتی سال 94 شهرداری مشهد پنجشنبه 25 تیر 1394
نصب اولین دوربین ترافیکی با قابلیت دریافت اطلاعات 4 مسیر به طور همزمان در مشهد پنجشنبه 25 تیر 1394
بهره برداری از 4 پروژه شهری در مشهد پنجشنبه 25 تیر 1394
راه‌اندازی آزمایشی توسعه خط یک قطار شهری مشهد پنجشنبه 25 تیر 1394
خبری از خط 2 قطار شهری مشهد یکشنبه 7 تیر 1394
گزارشی از پیشرفت احداث 10 مجتمع صنفی برای کاهش مزاحمت‌های شغلی در مشهد یکشنبه 7 تیر 1394
پیشرفت پروژه فاز سه بوستان بهار مشهد سه شنبه 2 تیر 1394
افتتاح مسجد و حسینیه یزدی آباد در طرح میدان شهدای مشهد سه شنبه 2 تیر 1394
قطار شهری مشهد و اطلاعاتی از زبان شهردار و مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد سه شنبه 19 خرداد 1394
آخرین اخبار از طرح احیای بافت فرسوده آبکوه مشهد سه شنبه 19 خرداد 1394
تشریح چند پروژه شهرداری منطقه 10 مشهد سه شنبه 19 خرداد 1394
آغاز رسمی عملیات اجرایی خط 3 قطار شهری مشهد سه شنبه 19 خرداد 1394
بافت فرسوده آبکوه و عامل مشهد یکشنبه 17 خرداد 1394
پروژه پیاده‌روسازی بولوار وکیل‌ مشهد یکشنبه 17 خرداد 1394
آرامستان های بهشت رضوان و بهشت رضا(ع) مشهد یکشنبه 17 خرداد 1394
لیست آخرین پستها